Вітання з Днем Учителя від директора школи

Наші вітання, Новини

Дорогі колеги! Працівники школи і ветерани освітянської ниви!

Коли починає тихо падати осінній жовтий лист, приходить до нас свято – День працівників освіти! Так склалося символічно, що наше професійне свято відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, учителі, даєте дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Учителювання – не фах, це покликання.

Часом воно межує з громадським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання – відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі. Цього дня кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це – правда! Кожне свято має свою магію. Певно, магію сьогодні створює море квітів і океан вдячних слів.

Шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Низько вклоняємося усім вам за неоціненний внесок у розвиток нашої школи, за ваш учительський подвиг! …….. працівників сьогодні спільними зусиллями примножують традиції рідної сьомої школи! І про яку би сферу діяльності не йшла мова – адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, організацію харчування чи медичне обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці наших колег, які роблять спільну справу – виховання дітей, майбутнього нашої держави!

Дорогі колеги! Сьогодні по праву ваше свято! Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові! Низький уклін за вашу натхненну і самовіддану працю! За вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас! За ваше розуміння, підтримку і за частинку душі, подаровану дітям і рідній справі! За наше минуле, теперішнє і майбутнє!

Директор школи Середа Юрій Васильович

Переглядів: 1 137