Влітку у школах можуть відкритися мовні табори

Новини, Новини звідусіль

У Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з представниками міжнародних організацій, під час якої була обговорена можливість створення літніх мовних таборів в українських школах.
У відомстві повідомляють, що ініціатива міністерства має популяризувати вивчення іноземних мов серед українських школярів.
“Сьогодні Міністерство вивчає можливість відкриття мовних таборів у всіх школах країни влітку цього року. Під час реалізації цієї ініціативи МОН розраховує залучити до роботи в таборах волонтерів, носіїв мов за допомогою міжнародних організацій та вчителів за їх бажанням”, – повідомляють у МОН. 
Процес впровадження ідеї мовних таборів потребує вирішення питання забезпечення вчителями та формату викладання.
Завдання мовного табору полягає у зацікавленні дітей іноземними мовами, а не перетворення його роботи на продовження навчання.
У Міністерстві освіти зазначають, що відомство отримало багато пропозицій щодо формату мовних таборів: дискусійні клуби, театральні студії, робота над конкретним проектом, які обов’язково буде враховано.
12 лютого 2015 року МОН заплановано проведення наради методистів іноземних мов, на яку запрошуються представники міжнародних організацій, з метою ознайомлення з форматом майбутніх літніх мовних таборів.

Переглядів: 492