Вони десь там – на відстані душі….

Новини, Шкільні новини

VKH-0UJ2GFg “Літературна вітальня” провела вечір-пам’ять Небесній Сотні «Вони десь там – на відстані душі…». Учні 10-А класу розповіли усім присутнім у залі трагічні події минулорічного Майдану.

Діти дивилися відеоролики про загиблих на майдані «Ангелів» Небесної Сотні. Слухали неймовірно зворушливі вірші та пісні. До проведення цього заходу було залучено учнів 9м, 8а, 10ф, 5б класів, вокальної студії «Злагода». Допомагали їм дорослі наставники: керівник “Літературної вітальні” Черкащенко Н.Г., класний керівник 10-А класу Кошмай С.М., педагог-організатор Пожарська Н.А. та керівник вокальної студії «Злагода» Донець В.С.

«Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі».

Більше фото тут: https://vk.com/album-60915649_212698307