З днем Європи!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.

Для українців це – особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

З 2016го року на базі нашої школи успішно працює євроклуб “You and Me”, керівник Щербатюк Л.А. Євроклубівці реалізували низку цікавих проектів, зокрема про історію рідного міста “Моє рідне місто – частика Європи” (проект переміг на конкурсі проектів євроклубів України). В рамках обміну досвідом роботи серед молодіжних лідерів, представники євроклубу навесні минулого року відвідали міжнародний захід Edfusion у м. Одеса, де мали нагоду не тільки поспілкуватисьь з однолітками з усієї України, а й відвідати Посольства та Культурні центри різних країн. Тісно співпрацюємо з євроклубами міста та області. Минулого року спільно з євроклубом ПМГ та смілянського ліцею “Лідер”реалізували проект “Молодь руйнує стереотипи” Восени учасниця нашого євроклубу Дарина Пятіна брала участь у конкурсі “Міс Всесвіт”, де представляла країну Ірландію та отримала титул “Міс Чарівність”

Цьогорічний каранитин стає на заваді традиційних святкувань до Дня Європи, але ми відзначаємо цей день, як навчаємось наразі –  онлайн та дистанційно. Зокрема сьогодні євроклубівці нашої школи стали учасниками триcторонньої зустрічі євроклубувців з Харкова( євроклуб “Ucan” “Euromix”) з членкинею ГО”Кластер неформальної освіти” Aнна Гукова. Тема зустрічі “Наше Європейське майбутнє починається зараз”. Спікерка розповіла про свій досвід активного учасника учнівського самоврядування та поділилась секретами успіху лідерів молодіжного руху. Наприкінці зустрічі євроклубівці мали змогу задати питання та за допомогою порад Анни створити власний план розвитку. А протягом тижня бермо участь у проекті дружнього клубу з Кіровоградщини, Євроклуб «Надія» “День Європи онлайн” також учасники євроклубу, учні 8-Ф приготували відео про цікавинки країн ЄС та квіз для перевірки, як ви знаєте країни ЄС (проходити після перегляду відео!)

Інформація від керівника Євроклубу Щнрбатюк Л.А.

ВІДЕО 

joinmyquiz.com    код 4646603
Також пропонуємо декілька цікавих ресурсів для тих, хтло хоче знати про ЄС більше.
Вікторина https://euroquiz.org.ua/in
Цікаве відео про ЄС https://cutt.ly/myQQTU9
Цікаві ігри: 

для 1-4 класів:  https://europa.eu/learning-corner/eu-puzzle_en

для 10-11 класів  https://europa.eu/learning-corner/eu-me_en
Переглядів: 279