З першим днем зими!

Для учнів, Наші вітання, Новини

7tkwm1_ebsuСьогодні перший день зими який не завжди несе в собі довгоочікуваний сніжок і холод. Проте всі вже давно звикли, що перший день зими – це радість та очікування дива…

Коли мороз малює дивовижні візерунки на склі, коли сніжок огортає всю землю навколо, а сонце світить яскраво, залишаючи промінчики на поверхні снігового полотна – ну хіба це не справжня казка?

У дитинстві перший день зими асоціюється з ароматом мандаринів, подарунками, ялинкою і очікуванням такого довгоочікуваного дива. У дорослому житті наступ зими у багатьох переплітається швидше з турботами, адже попереду так багато новорічних свят, а час, який, здавалося б, зупинився в буденних турботах, пролетить швидко і непомітно.

Нехай перші похмурі дні не будуть ні для кого сумними, адже попереду всіх чекає свято Миколая, новий рік, Різдво Хрестове, Меланки, Василя, а значить, нові зміни і радості в житті.

Сподіваємося і надалі бачити вас на нашому шкільному ресурсі, чути ваші відгуки про нашу роботу та читати ваші враження від написаного. Вдалої зими та приємних вражень.

За матеріалами інтернет ресурсів

Переглядів: 426