Запрошуємо учнів долучитися до патріотичної ініціативи “Всеукраїнська хвиля доброти”

Новини, Новини звідусіль

Кожна людина прагне до поваги і любові. Добра усмішка, ввічливе ставлення до людей похилого віку, щире спілкування сьогодні стають цілющим джерелом людяності для кожного з нас. Слід пам’ятати, що досвід старшого покоління, їх мудрість, розсудливість і виваженість зроблять нас сильнішими.
1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. У цей день ви, юні і сильні, озирніться навколо, подивіться, хто поруч, оберніть їх турботою і добрим ставленням. Вони – досвідчені і мудрі. Ви – молоді і драйвові. Але всі ми – частина української нації, мужньої і красивою. Будемо чуйними один до одного!  
Отже, з 1 жовтня закликаємо всіх приєднатися до Всеукраїнської хвилі доброти. Почніть з себе: поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, оплатити комунальні послуги, подбайте про затишок в домі сусіда старшого покоління, скажіть їм теплі слова. І не забувайте це робити кожен день!
За   лучайте до Всеукраїнської хвилі доброти своїх друзів і знайомих! Сьогодні ми об’єднуємо не лише Схід і Захід, Північ і Південь. Щоб стати сильнішими, ми повинні об’єднати різні покоління.
Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас! Тільки великі нації здатні на велике благо! Створюємо нашу величну Україну разом!

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Переглядів: 333