Завжди пам’ятаємо про Героїв Небесної Сотні…

Новини, Шкільні новини

20 лютого уся свідома українська громада вшановує па’ять Героїв Небесної Сотні. Не стала осторонь цієї події і наша школа. І хоча помпезних урочистостей цього року ми не влаштовували, та у кожному класі по-своєму згадали тих, завдяки чиєму подвигу ми зараз активно навчаємося і спокійно спимо…

У фойє школи було створено мобільну експозицію “Герої Небесної Сотні”, де, окрім усього, фігурувала інформація “Майдан Революції Гідності. Як це було?” В доступній і лаконічній формі ми нагадали хронологію подій того трагічного періоду із листопада 2013 до кінця лютого 2014 року, коли відбувся переломний момент Майдану Гідності та коли почали масово розстрілювати мирне населення країни. Протягом усього дня поруч із стендом миготіла свічка пам’яті ….

О 12 годині усі завмерли від тривожного довгого дзвінка – Хвилиною мовчання школа вшанувала своїх Героїв…. 

Окрім того, у кожному класі в довільній формі були проведені виховні та інформаційні години, заходи-реквієми, де діти слухали про події того страшного періоду, переглядали фільми, обговорювали, малювали, створювали віночки пам’яті… Так, наприклад, у 6-Б класі проведено годину пам’яті “Герої Небесої Сотні навіки у наших серцях…”

У 1-А класі проведена бесіда про Героїв небесної сотні. Діти дізналися про героїчні вчинки простих людей, які віддали життя за краще майбутнє своїх родин, своєї Батьківщини. Як підсумок – була запалена свічка пам’яті Героїв.

Хочеться вірити, що майбутнє України буде світлим, мирним і достойним тих Героїв, які віддали своє життя за усіх нас…

Більше фото у спільноті в Фейсбуці

Переглядів: 83