Збережи підсніжник!!!

Новини, Новини з класів, Новини звідусіль

42446234_pdsnzhnikiЦі перші квіти – весняні усмішки рідної землі – користуються величезним попитом, їх безжалісно виривають. У зв’язку з цим вже в багатьох місцевостях, де колись підсніжників було багато, вони зникли. Підсніжник потребує охорони, він занесений до Червоної книги.

Кожного року, навесні, учні школи проводять акцію “Збережи первоцвіти”, цей рік не був виключенням. Учні 8А та 8Б класів на чолі із учителем біології Макаренко Мариною Володимирівною провели акцію “Врятуй первоцвіти” для учнів початкової школи, розповівши малюкам у доступній формі про масове знищення цих квітів. Оскільки тема є важливою, восьмикласники намагалися застерегти малечу від такої діяльності… Тож і Ви шанобливо поводьтеся із природою та не виривайте первоцвіти. 

За легендою, коли перші люди були вигнані з раю, на землі йшов сніг і було холодно. Єва дуже змерзла. Щоб її утішити, надати надії на кращі часи, декілька сніжинок перетворилися у ніжні квіти  підсніжни ка – провісника весни, України. 

Колись, дуже давно, квіти цвіли протягом року. Сніг падав на землю, але він був безбарвний, і його ніхто ніколи не бачив. Захотів сніг, щоб і на нього люди дивились й щоб ним, як квітами, милувалися. Пішов сніг до червоної рути і попрохав її, щоб вона дала йому трохи свого кольору. А рута йому відповіла: «Я червона, і все навкруги буде червоним», – і не дала йому свого кольору. Тоді пішов сніг до зеленої травички й нумо її прохати, щоб вона дала йому трохи свого кольору, але й травичка йому відмовила. Звертався він і до айстри, і до фіалки – і ніхто не допоміг снігу. Лише коли сніг звернувся до білого підсніжника, той дав йому трохи білого кольору. І відтоді, коли сходить сніг, з’являються підсніжники.   

x_a3ab90b0 IMG_0093IMG_0094

Переглядів: 1 161