Зернини досвіду – 2015!

Новини, Шкільні новини

IMG_009824-25 березня в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулася виставка передового педагогічного досвіду «Зернини досвіду – 2015». Цього року кожна школа представляла себе самостійно, оформлювала свій стіл та презентувала власні роботи.

На виставці були представлені матеріали вчителів:

1. Творча група вчителів початкової школи у складі Канельської В.М., Колосової А.І.,, Кудрі В.В., Прилуцької Л.О. «Мистецтво і здоров’я».
  2. Токова В.В. – навчально-методичний комплект факультативного курсу «Основи теплопостачання та теплозбереження».
  3. Спільний проект Токової В.В. та Фесак Л.М. – «Заміни лампи – заміни світ!» (з досвіду роботи закладу в межах проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні).
  4. Спільна робота Українець І.К., Пожарської Н.А. – «Нехай добро всіх людей єднає!» (із досвіду роботи школи по відродженню національних традицій благодійності).
  5. Фесун С.Є. – «Молодіжні субкультури: за і проти».
  6. Рожко Л.А. – у складі творчої групи вчителів мовників: Збірка уроків за творчістю Василя Симоненка (в складі міської творчої групи «Література рідного краю» кер. Гудзима М.І.). Збірка творчих робіт «Живе лиш той, хто не живе для себе» (керівник Чмигова О.О.). Методичний посібник «Світова література». Уроки за новою програмою (в складі міської творчої групи, керівник Чмигова О.О.).
  7. Шевченко О.П. – у складі міської творчої групи «Проектна технологія на уроках інформатики» (метод проектів) (у складі міської творчої групи, керівник Бобкова Н.О.).

Протягом двох днів усі бажаючі могли відвідати цьогорічну виставку, переглянути усі запропоновані матеріли. Після перевірки експертної комісії департаменту освіти та гуманітарної політики 2 роботи з нашого навчального закладу було відібрано на обласну виставку «Освіта Черкащини» це роботи Токової В.В. «Основи теплопостачання та теплозбереження» та Фесун С.Є. «Молодіжні субкультури: за і проти». Тож бажаємо нашим колегам успіхів та гідної відзнаки по завершенню обласної виставки.