Жовтень фінішував черговим випуском “ОРИГІНАЛУ”!

Без категорії

zhovten-2016Гарячий осінній привіт усім поціновувачам «ОРИГІНАЛУ»!

Гарячий, бо жовтогаряче листя під ногами на мокрих алеях і деревах манить до парку, різноманіття барв довкола зачаровує: від тьмяно-зеленого крізь ледь-ледь пожовкле до насиченого помаранчу та яскраво-червоного багрянцю!!! Що може бути прекрасніше!?

А якщо до всього цього різноманіття кольорів додати яскраві, крикливо-прощальні промінці ще теплого сонечка, зрадливо зникає бажання думати про уроки… Та що там уроки, взагалі думати…

Однак ми вперто терплячі та стійкі! До школи таки доходимо і сумлінно «гриземо той граніт науки»! А  між тим удосконалюємо знання мов, гортаємо календар свят… Читаючи «Літературну сторінку», зігріваємося теплим чаєм… А ще невпинно повторюємо права людини, подорожуємо, між тим готуємося до фестивалю шкільних талантів, ділимося порадами з батьками та педагогами, проводимо черговий «лікбез» для найдорожчих школярів, віншуємо іменинників, пишаємося своїми вихованцями! І найголовніше в цьому випуску – презентуємо вже справжніх, «посвячених» першокласників, адаптованих до шкільних буднів, а також активно готуємося до чергової теплої зустрічі зі львівськими друзями – вихованцями школи-ліцею «Оріяна»!!!

Тож клопотів багато!  Тримаймося!!! І не забуваймо про чудову осінню пору, адже вона така швидкоплинна…

ЧИТАЄМО ГАЗЕТУ ТУТ

Переглядів: 363