Зі святом, любі вчителі!

Новини, Шкільні новини

dsc_0164Цього року свято «День вчителя» припало в дні вшанування померлих у Бабиному Яру, тому школа вирішила не відзначати помпезно це свято. Але учні школи невеличкою концертною програмою привітали працівників школи.

На свято також було запрошено ветеранів педагогічної праці, але, на жаль, не всі змогли завітати до школи. На святі були присутні Кравченко Любов Павлівна – вчитель української мови та літератури, Павлюк Інна Борисівна – вчитель російської мови, Шевченко Ганна Василівна – вчитель початкових класів та Підгорна Валентина Миколаївна, колишня медсестра школи. Всі ці люди віддали нашій школі багато-багато років свого життя, за що адміністрація, педагогічний, батьківський та учнівський колективи їм щиро вдячні!

Під час свята лунали пісні у виконанні вокальної студії «Злагода», танці у виконанні студії танцю «Веселка», вже традиційно своїм виступом вітала усіх керівник вокальної студії “Злагода” Донець Валентина Степанівна, а наприкінці її виступу вихованці гуртка привітали свого вчителя з недавнім днем народження та Днем Учителя. Звучали вірші у виконанні Братка Ярослава та Чаус Олени і Броварського Максима, а вчитель біології Кумечко Людмила Павлівна – розповіла про нелегку учительську долю, яку разом з нами переживають рідні та близькі люди. Щирі вітальні слова прозвучали від директора школи Юрія Васильовича Середи, він привітав усіх працівників школи зі святом та побажав усіляких гараздів, мирного неба на головою та гідної оплати праці. Ми щиро приєднуємося до усіх сказаних слів та бажаємо творчих успіхів нашим вчителям та слухняних і вдячних учнів.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті