Знати – значить врятувати…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

ndli9w1exn4В рамках тижня безпеки руху для учнів 10-11 класів та вихованців військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» працівниками поліції та працівниками реанімації було проведено практичне заняття з надання долікарської допомоги постраждалим в дорожньо-транспортній пригоді.

Приємно було спостерігати за учнями учасника гри «Сокіл» «Джура» 2016, які вправно показували свої практичні навички надання допомоги: накладання пов’язки при травмі голови, при порізі руки та накладання джгута. Також всі присутні мали можливість оглянути накладання шини звичайної та вакуумної, фіксування потерпілого при травмуванні хребта, також отримали пояснення про надання допомоги при зупинці серця. Учні отримали багато корисної інформації, яку сподіваємось зможуть при необхідності використати та надати першу домедичну допомогу та врятувати потерпілого. Корисно було також отримати практичні знання учасникам рою «Ятаган» адже вже зовсім скоро вони будуть детально вивчати теоретичний матеріал надання також допомоги потерпілому. Дякуємо працівника поліції та реанімації за змістовну та насичену виховну годину.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті