Зустріч з Олексієм Юріним

Новини, Шкільні новини

LzvCia-rONw4 листопада школа радо відкрила двері для молодого письменника Олексія Юріна. Його було запрошено у рамках місячника шкільної бібліотеки.
Олексій Юрін – поет, перекладач. Автор трьох поетичних збірок. Переможець обласного поетичного слему. Лауреат всеукраїнського конкурсу “Слава Нації”. неодноразовий учасник багатьох національних мистецьких фестивалів: «Країна мрій», «Міжнародний львівський форум», «Трипільське коло». Вірші О. Юріна використовуються у виставах Черкаського обласного музично-драматичного театру. Вірші поета перекладені болгарською мовою.
Зустріч пройшла для учнів 8 класів. Вони уважно слухали продекламовані вірші поета, намагалися давати відповіді на поставлені питання.
В кінці виступу діти мали можливість переглянути відеоролик, знятий Громадським телебаченням на вірш поета.
Учні залишилися задоволеними зустріччю.
b7GG-MEVXbs

AzgWCwzRwLI FXfGuUPPWw0