Зустріч з воїнами АТО

Новини, Шкільні новини

IMG_100916 жовтня учні 10-11 класів зустрілися з учасниками АТО Олександром Володимировичем та Іриною Валеріївною Рябошлик та Прибішом Павлом Руслановичем. Діти з цікавістю слухати про нелегкий шлях наших Героїв.

У Олександра Володимировича він розпочався ще з  Анголії, а продовжився Майданом, Революцією Гідності та сутичками на Грушевського, а потім і Донбас… А його тендітна дружина не змогла бути осторонь і слідом за чоловіком пішла захищати нашу неньку Україну. Гості розповідали про життя на передовій, про підтримку з нашого боку, про засудження їх дій з боку агресора. Цікавою була розповідь Павла Прибіша про його справжню дружбу з чотирилапим другом, про поранення та порятунок життя його ж руками.

Такі зустрічі важливі для дітей. Саме під час них школярі розуміють, що та волонтерська робота, яка проводиться протягом року, потрібна солдатам на передовій. І це в котрий раз підтвердили наші гості. Щирі слова подяки від учнів, сльози на очах дівчат – це дає сили іти далі, далі за ПЕРЕМОГОЮ! Успіхів Вам, наші Герої, та повернення живими!

IMG_1007IMG_1012

Переглядів: 432