Звіт директора

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Щороку на початку червня директор школи Юрій СЕРЕДА звітує перед громадськістю про діяльність закладу. Цього року ознайомитись із звітом можна, переглянувши його у зручний час на сайті школи.


У звіті зазначено інформацію про діяльність закладу у 2021-2022 навчальному році: кадровий склад учителів, науково-методичну проблему школи, профілізацію, участь у конкурсах, відзначено учнів, які мають високі результати у навчанні, інформацію про кількість внутрішньо переміщених учнів, які здобували знання у нашій школі. Відзначено переможців міських олімпіад та конкурсів. Завдяки світлинам можна зупинитися на яскравих фрагментах виховної роботи школи та в деталях ознайомитись із фінансово-господарською діяльністю з 01 вересня 2021 року до 31 травня 2022 року.
Військовий стан в країні вніс свої корективи у роботу закладів освіти, але всі ми плідно працювали дистанційно. Вчителі школи в повному обсязі проводили уроки синхронно, а іноді з об’єктивних причин і асинхронно. Класні керівники проводили години спілкування, намагалися підтримати своїх учнів та їх батьків. Уся шкільна родина брала активну участь у виховних заходах онлайн та долучалися до різних благодійних акцій.
Ми віримо у перемогу нашої країни і щиро сподіваємося, що з 01 вересня будемо навчатися офлайн. І в живому спілкуванні будемо опановувати нові освітні матеріали та будемо активними у різних заходах та конкурсах. Навчальний рік 2021-2022 офіційно завершено. До зустрічі у 2022-2023 навчальному році у повному складі!

ЗВІТ ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

Переглядів: 286