Звітна конференція-2016

Новини, Шкільні новини

_DSC03981 червня директором школи Юрієм Васильовичем Середою було проведено загальношкільну конференція, або як її ще називають «Звіт перед громадськістю», на якому були присутні батьки, учні, вчителі школи та представники міської влади. 

На конференції був присутній депутат Черкаської міської ради Бінусов Михайло Маркович та його чарівна помічниця Юлія та Коломоєць Ігор Анатолійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради. Під час конференції директором школи було представлено роботу навчального закладу за 2015-2016 навчальний рік, а саме:

  • успішність учнів початкової та старшої школи в порівнянні з минулим роком;
  • озвучено відзначення учнів, вчителів та команд школи у конкурсах міського та обласного рівнів;
  • представлено роботу закладу у методичній роботі;
  • озвучено найбільш значимі заходи у виховній роботі;
  • соціальний статус учнів школи;
  • питання охорони праці.

Та особлива увага була звернута на фінансово-господарську діяльність школи. До уваги учасників конференції було оголошено всі надходження та витрати за навчальний рік, повідомлено обсяги та затрати на ремонтні роботи. Особливо наголошувалося питання на заміні старих вікон на нові, ці роботи вже мають розпочатися в першій половині червня місяця. Також під час конференції виступали вельмишановні гості, а всі присутні мали можливість поставити їм питання, на які отримували відповіді від міської влади.

Наприкінці конференції було проведено голосування за підсумками роботи закладу, маємо такі результати:

Відмінний результат – 26 осіб

Добрий результат – 45 осіб

Задовільний результат – 10 осіб

Незадовільний – 1 особа.

Тобто за загальними оцінками визначено, що школа працює добре, а негативний результат показує, що є над чим ще працювати. Тож бажаємо учасникам навчально-виховного процесу успіхів та чекаємо на всіх вже 1 вересня і будемо намагатися ще покращити наші результати.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 383