Позапредметні конкурси

Досягнення 2015-2016н.р.

 

 1. БУРЯК ЄВГЕНІЙ, грамота за активну участь та творчий підхід у роботі прес-цнтру під час проведення ІІ міської конференції старшокласників «Модель ООН: Крок до дипломатії»
 2. БУРЯК ЄВГЕНІЙ, подяка української спілки ветеранів Афганістану за високу громадянську позицію та творчий підхід у міському конкурсі учнівських творів, присвячених подвигу Захисників Вітчизни (вчитель Українець І.К.)
 3. МАНЬКО ВЛАДИСЛАВА, диплом управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за І місце в конкурсі патріотичної пісні інтеграційної спартакіади шкільних команд «Школа безпеки», керівник Донець Валентина Степанівна.
 4. КОМАНДА УЧНІВ 6-Б КЛАСУ, диплом позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» за І місце у спортивно-розважальній грі «Крок до зірок»
 5. ВОКАЛЬНА СТУДІЯ «ЗЛАГОДА» диплом департаменту освіти і науки Черкаської міської ради за ІІІ місце в  міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінації «Вокальні колективи великого складу», керівник Донець Валентина Степанівна.
 6. Соціально-психологічний театр «МіД» диплом департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради нашої школи за І місце у міському фестивалі шкільних соціально-психологічних театрів (керівник Фесун С.Є.).
 7. РІЙ «ЯТАГАН» грамота товариства Червоного хреста за ІІІ місце у змаганнях на етапі надання першої допомоги у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» «Джура» (вчитель Кумечко Л.П.)
 8. РІЙ «ЯТАГАН», диплом департаменту освіти і науки  Черкаської міської ради за ІІІ місце у змаганнях з надання першої долікарської допомоги «Рятівник» міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» (вчитель Кумечко Л.П.)
 9. РІЙ «ЯТАГАН», диплом департаменту освіти і науки  Черкаської міської ради за ІІІ місце у творчо-мистецькому звіті «Ватра» міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» (педагог-організатор Стукало Н.А.)
 10. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 диплом Сумського державного університету за ІІІ місце (серед 609 навчальних закладів) у вебометричному рейтингу серед міських шкіл – учасників VІ Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти (адміністратори: Середа Т.Г., Стукало Н.А., Буряк Є.)

Досягнення 2014-2015н.р.

 1. Команда школи нагороджена грамотою департаменту освіти та гуманітарної політики у номінації «Позитивне фото» творчого проекту учнівської міжпарламентської асамблеї «Щаслива дитина – успішна країна» (педагог-організатор школи Пожарська Н.А.).
 1. Манько Владислава І місце у проекті соціальних плакатів учнівської міжпарламентської асамблеї «Ми за життя без СНІДу» (заступник директора з виховної роботи Українець І.К.).
 1. Дереза Дарина та Корінь Дар’я отримали сертифікат за участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби» (вчитель Рожко Л.А.).
 1. Команда 9-М класу І місце в міському Міжшкільному проекті з енергозбереження (вчитель Токова В.В.).
 1. Команда 3-А класу І місце у спортивно-розважальній грі «Поклик джунглів» (вчитель Кудря В.В.)
 1. Токова Наталія ІІІ місце у міському конкурсі рекламних плакатів та гасел з енергозбереження у номінації «Гасло» (вчитель Токова В.В.).
 1. Відзначено грамотою комітету Черкаської міської ради переможця щорічного міського огляду-конкурсу музеїв Бойової та Трудової слави Музей Оборони м. Черкас.
 2.  Дереза Дарина ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України  (вчитель Штепа І.Д.).

 

Переглядів: 1 581