Вітаємо переможців!
Раді вам повідомити результати проведення Міського патріотичного конкурсу учнівської молоді «Великодня Україна». Цього року наша школа виборола чимало призових місць!!!
Раді вам повідомити результати проведення Міського патріотичного конкурсу учнівської молоді «Великодня Україна». Цього року наша школа виборола чимало призових місць!!!
Щиро вітаємо Бондаренко Аліну та Дудко Анастасію, учасниць IV Черкаського обласного Фестивалю-конкурсу «Крила-2024»
Бережна Ксенія, учениця 3-Б класу займається у зразковому колективі сучасної хореографії «Імпульс»
Нещодавно відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області з годзю-рю серед дітей, юнаків, юніонів і дорослих. Із гордістю відмічаємо, що учні нашої школи стали переможцями цих змагань у різних вікових категоріях і розділах
Минулими вихідними (30 – 31.03 березня) у Черкасах відбувся конкурс “FREEDOM OF DANCE”.