Спортивні змагання

Досягнення 2015-2016н.р.

 

 

  1. КОМАНДА ШКОЛИ, диплом управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за ІІ місце в етапі «Рятування майна» інтеграційної спартакіади шкільних команд «Школа безпеки» 
  2. КОМАНДА ШКОЛИ, диплом управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за ІІ місце в етапі «Надзвичайна ситуація» інтеграційної спартакіади шкільних команд «Школа безпеки»
  3. КОМАНДА ШКОЛИ, диплом управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за ІІІ місце в інтеграційній спартакіаді шкільних команд «Школа безпеки» та конкурсі патріотичної пісні (вчителі Українець І.К., Юхимчук С.О., Донець В.С., Кумечко Л.П.)
  4. КОМАНДА ШКОЛИ, грамота Черкаського професійного автодорожнього ліцею, за ІІ місце в турнірі з баскетболу пам’яті В.А. Кучеренка, (вчитель Юхимчук С.О.) склад команди:

Ісаєнко Максим 9б клас

Данілов Олег 11ф

Петренко Костянтин 11а

Шарий Олександр 11а

Матлах Максим 11ф

Тараненко Іван 11ф

Жила Вадим10м

Зав’ялов Єгор 10м

Перепечаєв Максим 10м

Подгорнов Олександр 10м

Досягнення 2014-2015 н.р.

  1. Збірна команда юнаків 2002 року народження ІІІ місце в міському турнірі з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (вчитель Юхимчук С.О., Гончаренко С.М.).
  1. Збірна команда юнаків 2001 року народження ІІІ місце в міському турнірі з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (вчитель Юхимчук С.О., Гончаренко С.М.).
  1. Збірна команда школи з волейболу ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу (вчитель Юхимчук С.О.).
Переглядів: 2 039