День рідної мови із бібліотекою для юнацтва…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Школа №7 тісно співпрацює з біліотеками міста.

Але багаторічна і міцна дружба поєднує нас із Черкаської обасною бібліотекою для юнацтва імені Василя Симоненка. Ось і 18 лютого традиційно ми зустрічали друзів у День бібліотеки в школі. Цьогоріч зустріч приурочена До Міжнародного дня рідної мови.

Програма заходу була цікавою і різноманітною. Тут і творчі зустрічі із черкаськими письменниками Ольгою Месеврею та Валерієм Маснюком, і мовознавчий конкурс, і година рідної мови з елементами вікторини, і урок етикету, і презентація літератури “У рідніс слові цілий світ”…

Просто захоплююча подорож у країну рідної мови! і надзвичайні заходи ще раз довели, що українська мова багата, неповторна, цікава, неймовірна та найкраща!

Ми щиро вдячні усьому творчому колективу Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, а особливо Чорнобривець В.М., заступнику директора, Вербівській К.І., завідувачі відділу читальних залів, Боголій В.Я., головному бібліотекарю відділу абонемента, Петренко К.С., провідному бібліотекарю відділу абонемента.

Очікуємо на нові цікаві зустрічі!

За інформацією І.К. Українець

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 289