День рідної мови

Для учнів, Новини, Шкільні новини

21 лютого в школі  відзначали Міжнародний день мови.

На другому поверсі було оформлено інформаційний стенд «Міжнародний день мови», у кабінетах – мовознавча тематика від учнів 1-11 класів. Дуже гарно учні прикрасили двері своїх кабінетів, особливо постаралися діти, батьки та вчителі початкової щколи.

Учні 9-М класу (Скібіцька Дарина, Дубина Женя, Ярмолатій Паула, Дігтяренко Назар, Павленко Артем та Денис, Кодь Марія) виготовили буклети до Дня мови, провели в класах інформаційну хвилинку й подарували вчителям буклети.

Учні 8-Ф класу підготували мовознавчий проект «Поділися фразеологізмами». 5-ті класи написали сучасну казку про українську мову. Для 5-7 класів було проведено біг із QR-перешкодами та мовний патруль: операція  «Антисуржик». Учні 6-А класу взяли участь в уроці-змаганні знавців української мови. 9-М та 9-Б класи написали диктант національної єдності.

А учні 6-б класу  разом з класним керівником Мариною Володимирівною відзняли невеличкий відеокліп під пісню “Десь по світу”. Це було так святково, гарно, гармонійно.

Напередодні свята, 20 лютого, Горбенко Артур представляв нашу школу на міському конкурсі «Поетичний ювілей» і виборов почесне ІІ місце!

Шануймо й вивчаймо рідну мову, говорімо українською!

Інформація надана Величко Т.В.

Фотомандрівка

“Десь по світу” від 6Б