День школи – свято шкільної родини…

Новини, Шкільні новини

_DSC1055День народження школи – це свято всієї шкільної родини, а цього року він поєднав у собі ще одне свято – це ювілей вокальної студії «Злагода».

У святково прикрашеній залі на усіх охочих чекали наші артисти… Слова-вітання для рідної школи звучали з вуст ведучих та головного диригента школи – директора Середи Юрія Васильовича. Безліч пісень лунало від учасників вокальної студії «Злагода» та учнів школи. Вперше на сцені виступали і наймолодші її учасники. Приємним сюрпризом був виступ керівника студії Донець Валентини Степанівни, яка своїм виступом доторкнулася до душі кожного присутнього в залі. Дякуємо усім, хто завітав на свято та розділив його разом із нами.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті  і на Фейсбуці.