До відзначення Дня української писемності та мови долучився і наш 4-А клас.
Під гаслом «Мова – духовний скарб нації» в класі була проведена інтелектуальна гра «Кращий знавець української мови». Метою гри було виховувати любов до рідної мови, бажання глибше вивчати її , формувати розуміння того, що наша українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу, яку порівнюють з ніжною калиною та співом солов’я. Вітаємо найактивніших учасників гри, які отримали відзнаку «Знавець рідної мови»: Бадрак Камілу, Заверталюка Романа, Кривка Олександра, Лупашко Катерину, Мірошник Оксану, Петраш Маргариту, Романчука Романа, Синельника Данила, Скрипніченко Мар’яну, Ткаченко Софію, Харченка Альберта, Шкребтієнко Злату.
Матеріал надала класний керівник Прилуцька Л.О.