Гра-квест “Подорожуємо країною Мовознавства”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Як і планувалося раніше, 21 лютого в Міжнародний день рідної мови для учнів 5-8 класів було проведено захоплюючу гру-квест “Подорожуємо країною Мовознавства” (педагог-організатор, вчитель укр.мови Середа Т.Г.). Гра захопила вихованців своєю динамічністю та примусила швидко реагувати і поспішати до перемоги. Але про все по порядку….

Оскільки команд було вісім, то і станцій із завданнями також було організовано  вісім. Насамперед домашнім завданням кожної команди від класу було підготувати назву, девіз і емблему, які командами озвучені в якості першого підготовчого етапу гри “Знайомство”. 

Наш квест був обрамлений милозвучними словами ведучих про рідну мову, її неповторність і чарівність. Налаштувавшись на плідну та швидку роботу й отримавши заряд позитиву і маршрутні листи, команди з шаленою швидкістю відправилися шукати наступні станції, де їх чекали креативні, творчі чи лінгвістичні завданння. На станціях “Словотвірній”, “Лінгвістичній,” “Що? Де? Коли?”, “Ерудит”, “Шифрувальній”, “Алфавітний калейдоскоп”, “Мовні цікавинки”, “Латки на фразеологізмах” школярі складали нові слова, відгадували загадки, вгадували, що лежить у чорній скриньці; показували вправність та ерудованість у знаннях з народознавства, історії, державної символіки, літератури, міфології; розшифровували слова згідно порядку розташування літер в абетці; розв’язували тестові завдання; відновлювали фразеологізми, накладаючи на них пропущені слова-латки…. Це неповний перелік того, що встигали робити наші конкурсанти! Звичайно, всі завдання добиралися відповідно до віку та програми учасників!

На завершення всі знову зібралися в актовій залі, виконали останнє спільне творче завдання і підсумували все зроблене і написане! Дипломи у різних номінаціях командам вручив директор школи Ю.В. Середа, який, до слова, також привітав усіх присутніх зі святом. 

Як фінальна святкова нотка, знову лунали поезії про рідну мову і чудова пісня “Мова єднання” у виконанні шкільної вокальної студії “Злагода”. Захід відбувся, знання перевірено, помилки виправлено, висновки зроблено! Діти здобули нові знання, удосконалили вміння працювати командами, настрій панував піднесений! Останнім акордом стало спільне фото усіх учасників із дипломами! 

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 395