Клуб буккросингу “FREEBOOK” запрошує до своєї команди!

Новини, Новини звідусіль

Буккросинг –  хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу.

Буккросинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати та у свою чергу повинна повторити процес. Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти в Інтернеті.

Нині це модне, молодіжне, інтелектуальне явище сучасного світу, у нашому місті з 2010 року клуб буккросингу «Freebоok» почав діяти у ЧНУ імені Богдана Хмельницького і віднині до цього руху долучились і вихованці гуртків «Юні кореспонденти» та німецької мови «Deutsch macht Spaß» Центру дитячої та юнацької творчості.

У бібліотеці Центру дитячої та юнацької творчості вже облаштовано поличку з книжками, які «відпустили» юні читачі. Долучитись до команди буккросерів можуть усі бажаючі, необхідно лише завітати до бібліотеки ЦДЮТ.

 

Правила нашого клубу:

До вподоби наша книжка? Будь ласка, беріть і насолоджуйтеся! Але спочатку зареєструйтеся на одній з наших груп у соціальних мережах – і книга ваша щонайбільше протягом місяця. У наших групах є інформація про наших партнерів та про книги, які є на поличках у них, що дає можливість не тільки швидко знайти потрібну книгу, а й поділитися враженням про неї з інтернет-спільнотою.

2. Які книжки лишати? Ті, що сподобалися і зацікавили, ті, якими хочеться поділитися з другом. Адже якщо хочете знаходити цікаві книжки – такі ж і лишайте.

Відпускайте свої книжки – приносьте їх до нас, залишайте на наших поличках. Реєструйте кожну книгу в групі Freebook  на Facebook чи ВКонтакте, для цього треба сфотографувати книгу, яку Ви відпускаєте на фоні нашого логотипу на поличці одного з наших партнерів і розмістити фото у вказаних групах.

Ми оздобимо книги наліпками клубу, – і вони теж стануть частиною Світової бібліотеки!

ПРИНІС КНИГУ – ВІЗЬМИ ОДНУ. Приніс більше – все одно не беріть більше однієї книжки з полиці за один раз. Ще встигнете!

Стежте за нашими оголошеннями – на вас чекають цікаві заходи клубу!

Бережіть книгу.

Наші партнери: кафедра видавничої справи, редагування і теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького, студентська рада ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, НеКафе, гурток «Юні кореспонденти»  ЦДЮТ, КП«Черкасиводоканал», бутик жіночого одягу Ledi Ro.

Переглядів: 457