Міжнародний день рідної мови у нашій школі…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

21 лютого,  у середу, ми відзначали Міжнародний день рідної мови.

У школі панувала святкова атмосфера. Більшість  учнів і вчителів одягли вишиванки, дівчатка – віночки: школа ніби розцвіла.

У фойє на першому поверсі було розміщено інформаційний стенд про Міжнародний день мови, про заходи, які проводитимуться протягом дня. Також у рекреації біля актової зали було створено тематичну  фотозону «Українські лепетуни», де діти, вчителі та всі охочі могли зробити фото на пам’ять  про цей день.

Уся школа була прикрашена повчальними листівками ««Лепетуни навчають». На другому поверсі у рекреації оформлено стенд «Мова моя – українська».

Для учнів початкової та середньої школи було проведено інформаційні хвилинки-агітки «Що відомо нам про свято?»  Учні 7-А класу коротко розповіли про історію свята Міжнародного дня мови; зробили інсценізацію гуморески Павла Глазового,  яка повчає говорити рідною мовою; декламували вірші про красу української мови та заохочували учнів вивчати, берегти, шанувати рідну мову. На згадку про цей день кожному класу подарували символічне серце «Моя мова – українська» (вчитель Величко Т.В.).

Учні 9-их класів відвідали тренінг із культури мовлення, де переглянули  презентації з теми «Говоримо правильно», виконали цікаві завдання (вчитель Черкащенко Н.Г.).

Для учнів 5-8 класів було проведено цікаву гру-квест “Подорожуємо країною Мовознавства”, де діти змогли продемонструвати і свої теоретичні знання з рідної мови, і творчо попрацювали, і, безперечно, відчути командний дух і жагу до перемоги (педагог-організатор, вчитель Середа Т.Г.).

Оголошено конкурс юних поетів (вірші та сенкани про рідну  мову). На конкурс учні приносили вірші та сенкани, кращі поезії будуть надруковані в лютневому випуску шкільної газети.

Цього ж дня учениця 7-А класу Кодь Маша представляла нашу школу на міському конкурсі декламування поетичних творів української літератури “Поетичний ювілей”.  Очікуємо результатів і сподіваємось на перемогу!

Більше фото на шкільній сторінці у Фейсбуці