Новорічне привітання від найкращих учителів Черкаської ЗОШ №7

Для учнів, Наші вітання, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Шановна наша шкільна родино! Ось і добігає кінця буремний 2022 рік….

Ми багато встигли, досягли, здобули… Однак ще більше плануємо, мріємо, бажаємо! Цей рік був викликом і для дітей,  і для батьків. Не менш складно було й учителям тримати освітній фронт. Але, попри все, ми на місці, поряд із вами! А разом неодмінно переможемо все і всіх! Нашій країні для майбутньої відбудови потрібна розумна молодь, патріотична нація. Чого, власне, зараз і намагаємося досягти. Дякуємо кожній дитині, яка в силу власних можливостей дистанційно чи очно “гризла граніт науки”. Дякуємо кожній мамі й татові, які з розумінням і підтримкою йшли з нами синхронним кроком. Ми знаємо, що вам було дуже складно, але всі ви – великі молодці! Пишаємося вами!

  Адміністрація закладу дякує усьому педагогічному й обслуговуючому колективу школи за те, що завжди були на своїх місцях, справлялися з усіма викликами, що поставали перед нами. Кожна ваша дія цього року неодмінно була націлена на спільну перемогу. І ми щиро дякуємо вам усім, що в надскладних умовах ніхто не опустив руки! І навіть якщо якісь моменти були недосконалими, всі ми зробили правильні висновки! Тож далі – лише краще, вище, результативніше, дружніше!
  Шановні друзі! Ми, вчителі, так сильно скучили вже за “живим” спілкуванням із дітками, що просто не могли не звернутися до них із теплими вітальними словами! Тож не судіть строго! А краще підтримайте вподобайками!
   З Новим 2023 роком усіх нас, шкільна родино! Перемоги, миру, процвітання, щастя й затишку в кожну родину! Дякуємо, що всі ми разом!

УЧИТЕЛЬСЬКЕ ВІДЕОВІТАННЯ

Переглядів: 138