Подорож до Мамонтландії

Для учнів, Новини, Новини з класів

Учні 5А класу перетворилися на мандрівників у минуле і рушили в подорож до села Межиріч, де знаходиться Мамонтландія.  Перша зупинка – стоянка мисливців на мамонтів. Тут дуже моторошно: скрізь лежать величезні кістки цих давніх тварин,  і здається, ніби доісторичні люди щойно пішли, ховаючись від холоду та голоду.

Втім, це добре, адже мандрівники у минуле зможуть спокійно все роздивитися і навіть доторкнутися. Ось тільки брати з собою нічого не можна, бо тоді ніколи не повернешся у сучасність. Провідник – старий Друїд – супроводжував нас у цій подорожі, розповів багато цікавого про ті часи і про вимерлих велетнів – мамонтів.

Наші давні пращури все робили своїми руками: і одяг, і побутові речі, і прикраси, і іграшки – магазинів тоді не було! Тож і нам довелося всьому навчитися, щоб вижити у тому суровому світі. Учням показали, як власноруч спекти смаколики у вигляді мамонта. Місцева майстриня навчила робити справжні доісторичні прикраси.

Потім ми перетворилися в справжніх первісних людей, одягнувши хутряні строї і , щоб вижити в безлюдному полі, збудували тимчасове житло – курінь, а також довели свою сміливість, спритність і силу під час змагань на витривалість.

До тих, хто здолав всі перешкоди та пройшов випробування, вийшов справжній господар Мамонтландії – мамонт. Та полювати на нього не треба. Після льодовикового періоду він залишився зовсім один, йому самотньо і хочеться з кимось потоваришувати.

Повернувшись назад,  учні посмакували смачною мисливською кашею.
Ми ще довго згадуватимемо свого великого друга – мамонта,  та свою незабутню подорож до Мамонтландії!!

За матеріалами Токової В.В.

Більше фото у соціальній мережі ФБ