“Що? Де? Коли?”
Цього року у міському інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?» школу представляла команда учнів 6а класу і хоча ми не здобули омріяної перемоги у першому турі діти отримали масу позитивних вражень.
Цього року у міському інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?» школу представляла команда учнів 6а класу і хоча ми не здобули омріяної перемоги у першому турі діти отримали масу позитивних вражень.
Учні 3-А та 3-Б класів відвідали Агрофірму «Маяк» в селі Піщаному.
Учні 5-А класу відвідали обласну дитячу бібліотеку, познайомилися із залами бібліотеки, працівниками, навчилися замовляти літературу в книгосховищі, чудово та корисно провели час.
На перший погляд може здатися, що «Зерноленд» – це щось нудне і нецікаве, пов’язане суто з виготовленням хліба. Але ж яке ти отримуєш задоволення, коли це виявляється з точністю до навпаки!
На виховну годину у 6-А класі були запрошені працівники нової поліції. Діти дізналися про нелегку, а іноді й небезпечну їхню роботу.