Герої не вмирають…
Учні 8-А класу на чолі з класним керівником Гаврилюк Оксаною Анатоліївною спільно з завідуючою шкільної бібліотеки Третяковою Людмилою Оксентіївною та завідуючою дитячим відділенням Черкаської обласної бібліотеки для дітей Гливенко І.І. провели захід для учнів 7-А класу «Герої Небесної Сотні – вони живуть у нашій пам’яті…».
