Вітаємо з перемогою!!!!

Leave a commentНаші вітання, Наші досягнення, Новини

У неділю, 20 березня 2016 р. в Черкасах проходив Відкритий чемпіонат області з карате-до Міжнародної організації Джундокан. На змаганнях  прибули учасники з 19 спортивних клубів міст Києва, Полтави, Кременчуга, Харькова та Сміли. Приймали участь у змаганнях і учні нашої школи, які займаються в спортклубі “Славутич” та вибороли  призові місця. Вітаємо переможців!