З днем сім’ ї
СІМ”Я – це сім “Я”!!!
СІМ”Я – це сім “Я”!!!
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.
В рамках святкування Дня Європи он-лайн. Євроклубівці нашої школи стали учасниками триcторонньої зустрічі євроклубувців з Харкова…
Зі святом, найкращі матусі світу!!!
75 років тому в кожну родину прийшла радісна звістка «ВІЙНА СКІНЧИЛАСЯ! МИ ПЕРЕМОГЛИ!»