Допомога …
Щиро дякуємо нашим маленьким небайдужим учням, які допомогли врятувати чотирилапого друга.
Щиро дякуємо нашим маленьким небайдужим учням, які допомогли врятувати чотирилапого друга.
2 жовтня наша школа долучилася до проведення Всеукраїнського “уроку доброти”.
Учні 9-Б класу нашої школи стали учасниками вуличної акції «Тобі, Черкащино!».
У нашому клубі “Диво-світ” стартував 2 урок “Моря та річки”.
На уроці протидії буллінгу учні 8-Ф провели експеримент з листком паперу…