Сьогодні 147 років з Дня народження найславетнішої української поетеси, геніальної жінки-борця, яку прозвали дочкою Прометея, бо Вона несла людям вогонь просвіти, вогонь своєї любові, жар свого невтомного слова.
Вона була, є і буде безсмертним прикладом жертовності заради високих ідеалів. Її оптимізм, віра в незламну силу волелюбного духу не дають знидіти людському серцю, а опромінюють його радістю і вірою в перемогу добра, в перемогу нескореної УКРАЇНИ:
І від сліз тих гарячих розтане
Та кора льодовая, міцна,
Може, квіти зійдуть – і настане
І ДЛЯ МЕНЕ ВЕСНА ЗОЛОТА!