Україна перейде на контрактну форму роботи з учителями

Новини, Новини звідусіль

Україна перейде на контрактну форму роботи з учителями     Новий закон про освіту передбачатиме запровадження контрактної форми роботи для працівників школи, яка має забезпечити систему стимулів для найсильніших учителів. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час зустрічі з директорами столичних шкіл.
За його словами, різниця між українською системою навчання в середній школі і західною, полягає в тому, що основним в українській системі є “вчити”. 
“В іноземній системі навчання основне – це думати. І доки ми не переключимося на цю функцію, – до того моменту ми не зможемо мати реального прогресу. Наших дітей треба навчити думати», – наголосив Яценюк.
Він повідомив, що закон про освіту має передбачати додаткову автономію для директора середньої школи. За його словами, йдеться насамперед про адміністративну й організаційну автономію.
Також, за словами прем’єра, необхідно запровадити контрактну форму роботи для працівників школи.
“Учитель чи директор, який підписав контракт, повинен чітко розуміти, які цілі повинен досягнути”, – зазначив Яценюк.

“Контрактна форма і новий закон повинен забезпечити систему стимулів для найсильнішого вчителя. Система стимулів проста і зрозуміла – чим кращі в тебе критерії виконання, тим більше грошей ти заробляєш”, – підкреслив він.

Переглядів: 499