«Україна – територія гідності й свободи»

Новини, Новини з класів

bu_uYPWNnhw

Учні 11-А класу  разом з усіма свідомими українцями відзначили День Гідності та Cвободи.

Під час  уроку «Україна  – територія гідності й свободи» учні пригадали події двох революцій: Помаранчевої революції  2004 року та Революції Гідності 2013 – 2014 років.

Свободу ніхто задарма не дає, її виборюють.

Реквіємом героям Небесної Сотні прозвучала пісня «Пливе кача». Схилили в скорботі голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час, людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів України та її європейського вибору.

«… Тіло й Душу ми положимо за нашу свободу …” кожен з нас, хоча б раз в житті співав ці слова. А вони не тільки співали – ВОНИ ЦЕ ЗРОБИЛИ !!! Це їхні безсмертні душі випросили у Бога шанс на краще майбутнє для всіх нас, тож не втратимо його, не зганьбімо їхню пам’ять!!! Нехай ніхто і ніщо не буде забутим ! СЛАВА ГЕРОЯМ !» (Олександр Карпінський)

Тож не сидіть тихенько в стороні,

Не будьте ви до цих подій байдужі!

Бо знайте, ви сьогодні не одні!

А разом ми  – нестримні й справді дужі!

За матеріалами пресцентру 11А