Відкриття шкільної ялинки

Для учнів, Новини, Шкільні новини

19 грудня на свято Миколая у школі відбулося відкриття шкільної ялинки.

Цього року підготовка до цього заходу велася дуже велика. За ініціативи учнів 7-Б класу та класного керівника Фесун Світлани Євгеніївни вчитель трудового навчання Левченко Олександр Іванович виготовив нам чудовий камін, а оздоблювали його та прикрашали матеріалами наданими учнями 5-6 класів. Учні 5-6 класів створювали мішуру для прикрашання фойє, а 7-10 класи вирізали та розфарбовували картинки для оздоблення вікон та дверей. Прикрашали новорічну красуню учні 10а класу та готували школу до святкових заходів. Президент школи Мусієнко Анастасія з Барановською Поліною та Крамар Дариною створювали фотозони біля ялинки. Тож до Миколая наша школа була святково прибрана і очікувала на шанованого гостя і він не дав себе довго чекати. Святий Миколай завітав до школи і привітав усіх учнів зі святом та побажав їм всіляких гараздів та міцного здоров’я. Засяяла наша чарівна красуня яскравими вогниками і всі бажаючі змогли сфотографуватися у нашому чарівному новорічному куточку.

Фото із заходу