16 днів проти насильства…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

25 листопада стартувала Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” з нагоди нагоди відзначення 25 листопада — Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 3 грудня – Міжнародний день інвалідів ; 6 грудня — річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня — Міжнародного дня прав  людини. 

 В середу 25 листопада з учнями 9-Ф, 9-А, 11-А класів було проведено заняття координаторко молодіжного напрямку, головою правління громадської організації”Перехрестя” Щадновою Оленою. Діти обговорювали, що таке булінг, як не стати жертвою булінгу, як поводитися з булером, хто може допомогти в складній ситуації, які дії є правильними, які хибними. Також ч
старшокласники, говорячи про насилля, частково й торкнулися проблеми боротьби зі СНІДом, ставлення до інфікованих людей. Пані Олена також подарувала учням буклети, книжечки, інфомаційні листівки. Адміністрація школи щиро дякує організації “Перехрестя” та особисто Щадновій Олені за цікаву й корисну годину спілкування.
26 листопада учні 7-А, 7-Б, 8-А класу мали змогу поспілкуватися з представниками поліції. Обговорили не лише ситуацію з булінгом, а й права та обов’язки дітей, правопорушення та відповідальність підлітків.  
Щиро дякуємо управлінню патрульної поліції в Черкаській області, інспекторам відділу зв’язків із громадськістю. Години спілкування були цікавими, інформативними та повчальними.
Інформацію надала Величко Т.В.
Переглядів: 406