Школа має талант!!!

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Привіт, друже!

Звертаються до тебе ті, хто точно знає, що саме ти  маєш унікальний талант!

І було б дуже класно, аби про нього дізналися всі!

Отож, про все докладніше…

Щороку восени у школі проводиться фестиваль талантів «Школа шукає таланти». Зазвичай, такий захід збирав усіх небайдужих у актовій залі. Члени журі та групи підтримки обирали кращі виступи, які згодом організовували великий гала-концерт. Обирали кращі номери в різних номінаціях онлайн-голосуванням і нагороджували переможців під час святкування Дня школи!

Цього року COVID-19 стрімко змінив наше шкільне життя. На жаль, збиратися великими групами ми не можемо поки що! ТОМУ!!!

Відсьогодні і до 15 листопада у тебе є можливість ще більше удосконалити свою майстерність і підготуватися до найважливішого для усіх нас виступу (категорії будуть зазначені нижче!)

Із 16 до 20 листопада ми допоможемо тобі на шкільній сцені зробити якісний відеозапис виступу!

Згодом усі відеозаписи конкурсних номерів у різних категоріях будуть розміщені в онлайн-формі. Голосування буде доступне для усіх користувачів акаунта gmail.com.

Запрошуємо учнів 3-11 класів!!!

КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ВИСТУПІВ:

1. Вокал
  2. Хореографія
  3. Акторська майстерність
  4. Інструментальна музика
  5. Ораторське мистецтво
  6. Образотворче мистецтво
  7. Інші види мистецтва (за наявності)

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ТА ВИМОГИ ДО КОНКУРСАНТІВ

ЧЕКАЄМО З НЕТЕРПІННЯМ ТВОГО ЗІРКОВОГО ВИСТУПУ!!!

Педагоги-організатори школи