Зустріч з партульними

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до школи завітали працівники Управління Патрульної поліції, які провели профілактичні бесіди з учнями 8а та 11м класу.

Під час зустрічі з учнями 8-А класу було проведено бесіду «Насильство та булінг: чи можна уникнути і як». Учням в доступній формі розповіли, що загрожує у разі вчинення протиправних дій та які наслідки булінгу. До кого можна звертатись у ситуації загрози. Для учнів 11м класу «Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень». Під час бесіди учні активно задавали питання. Їм розповіли, які вчинки та дії є протиправними. Які покарання за вчинення того чи іншого правопорушення. Кого притягують до відповідальності. Та як захистити себе у критичних ситуаціях. Щиро дякуємо працівникам Управління Патрульної поліції за цікаві та змістовні зустрічі.