6-А у “Київській Русі”

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

6 жовтня у Древньому Києві у Князівстві “Київська Русь” відбувся яскравий захід для дітей та дорослих – Фестиваль домашніх улюбленців «Волохаті лапки»,

куди рушили і ми – учні та батьки 6-А класу. Ми поринули у чарівний світ тварин: добрих, відданих, веселих та подекуди й смішних. А це – унікальні коні історичних порід із Княжої конюшні, а також різноманіття порід собак – від малих до великих, від пухнастих – до не дуже.

Але спочатку ми поринули в неповторну атмосферу, помилувалися архітектурою часів Древньої Русі, пройшлися відтвореними вулицями середньовічного Києва, піднялися на князівські трибуни та заглянули в садибу киянина X-XIII століть. В ході оглядової екскурсії нас познайомили з історією Київської Русі, розказали цікаві факти, ознайомили з експозиціями та основними спорудами Парку.

“Парк Київська Русь” – це єдине і неповторне в історії людства відтворення і будівництво одного з найвідоміших і в той же найбільш загадкового середньовічного міста Східної Європи – Древнього Києва V-XIII століть, столиці великої середньовічної держави – Київська Русь, – у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1, з урахуванням знань сучасної науки. А також відтворюється атмосфера Київської Русі. Проект здійснюється в історично значущому місці, згаданому в літописах, яке максимально відповідає ландшафту і повторює рослинність Древнього Києва тисячолітньої давності, в Обухівському районі Київської області.

Це були живі уроки історії. Подорож Древнім Києвом, зустріч із його жителями, сміливими витязями і самим князем! Для дітей – це цікава пригода і можливість вивчати історію, доторкнутись до неї, побачити вживу, а не просто прочитати у підручнику.

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

За матеріалами В.В. Токової

Переглядів: 270