6-А відвідав Приватбанк…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

У четвер, 4 жовтня, учні 6-А класу відвідали центральне відділення  Приватбанку м. Черкас із метою ознайомлення учнів із роботою банку.

 Банк – це місце, де відбувається обіг грошей, що допомагають підприємствам, людям розраховуватися за послуги та товари, платежі. Робота в банку цікава перш за все тим, що цей банк є найтехноголічнішим банком країни і наші інновації дають змогу не тільки якісно обслуговувати клієнтів, а й зростати професійно.

Учні  з захопленням прослухали про сервіс Android Pay, який був створений для здійснення безконтактних платежів за допомогою смартфонів або смарт-годинників під управлінням Android.

Чому це круто? Тепер, щоб розплатитися за товар, потрібно на касі просто прикласти телефон до терміналу замість банківської карти. Ваша покупка тут же буде оплачена.

Учням  запам’ятається ця екскурсія до банку, де їм наздвичайно цікаво було побачити весь таємничий процес грошового обороту, скільки людей задіяно у такому, на перший погляд, простому процесі, якою складною, а інколи й небезпечною є їхня робота.

За матеріалами В.В. Токової

Більше фото за посилання у Фейсбуці

Переглядів: 241