6-Б і музей просто неба…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Учні 6-Б класу вивчали історію та досліджували побут українського народу на навчальній екскурсії до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини — музею просто неба, що розташований в околицях Переяслав-Хмельницького.

Єкскурсія була цікавою та інформативною. Побачили помешкання людей із найдавніших часів і до 19ст. На власні очі побачили предмети побуду, меблі, знаряддя праці, якими користувались багато столітть тому. Цікаво було дізнатися шестикласникам, що лимар -це професія людини, що виготовляла збрую для коней, бондар – виготовляв бочки, а скорняк мав справу з шкірами тварин. Багато ми обходили-побачили, поміж інших цікавих локацій нас зацікавила школа. Важкувато було вчитися в ті часи, навчання починали в листопаді, бо ж до глибокої осені роботи в полі було багато. Потім не всі ходили до школи, бо не було теплого одягу та й навчання було дороге. А ще було покарання:  не різки, але “квадратик” – невеличка паличка, якою били по пальцям…

Отже, хто ще вважає, що у сучасній школі занадто багато проблем, відвідайте цей унікальний музей і переконаєтесь, що у всі часи “гризти граніт науки” було нелегким випрбуванням!

За матеріалами Л.А. Щербатюк

Більше фото за посиланням

Переглядів: 390