7-А й Андріївські вечорниці…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Коли кажуть, що вечорниці  – розвага для дорослих, не вірте! 7-А теж уміє веселитися!!!

Ми ще на рік подорослішали, на Катерини провели навчальні теоретично-дослідницькі вечорниці, а сьогодні, на Андрія, самі собі носа втерли! Бо таки гарно повеселилися!

Отож, давайте спочатку….

ЛОКАЦІЯ: Наш рідний кабінет народознавства, який сам по собі вже є чудовим місцем для проведення вечорниць. А якщо ще трішки й причепурити його, то справжня українська світлиця виходить…

ДІЙОВІ ОСОБИ: непосидючі учні та учениці 7-А класу і така ж невгомонна їхня класна мама)))

ПРИВІД: день Святого Андрія Первозванного, він же у народі  – свято калити чи Андріївські вечорниці.

РОЗВИТОК ДІЇ: все як має бути на вечорницях, особливо для тих, хто вперше «виходить у світ»: про свято говорили, таємними ворожіннями в ніч на Андрія ділилися, на святі собі долю передбачали, полінця вивчали, балабушки розкладали, під хусткою майбутнє шукали…. А ще передбачення на імпровізованих вареничках діставали з чарівного кошика. Та найяскравішим моментом свята було дійство з калитою. Це вперше в житті ми так високо стрибали, роти при цьому розкривали і все одно крейдою по лобі малювали…. Ох, і насміялися ж усі… а потім довго смакували…. Калитою, добрезними варениками, а при цьому ще й знаходити ті, що сіллю та перчиком присмачені були)))…. А на десерт і солодким поласували! Розходитися не хотіли, але ж гризти граніт науки ніхто далі не відміняв….

ВИСНОВОК: Тож зійшлися на одному: наступного року неодмінно розширимо горизонти своїх знань і вмінь! І так уже хочеться заспівати української народної разом із батьками!!!!

ПОДЯКА: А принагідно дякуємо вчергове турботливим батькам і рідним, які, незважаючи на негоду й дощі, несли й везли гарячі вареники та всякі смаколики! Спасибі, що ви з нами завжди на одній хвилі! Далі буде!

Не вірите, що так було? Дивіться ТУТ

Враженнями ділилася Середа Т.Г., класний керівник 7-А класу

Переглядів: 293