Андріївські вечорниці від 5-Б

Для учнів, Новини, Новини з класів

img_645613 грудня, на Андрія, учні 5-Б класу дізналися більше про традиції рідного народу.

Традиційно з піснями, гаданнями та частуванням провели стилізовану виховну годину “Вечорниці на Андрія” Юля Волощук, Іван Ткаченко, Марина Тертишнік та Владислав Шкляєв приготували цікаву інформацію про історію виникнення та традиції святкування. Всі учні вивчили та заспівали українські пісні, пісню “Варенички” спробували драматизувати. Говорили не тільки про розваги, а й про важку роботу, яку виконували наші пращури й яким знаряддям користувалися у побуті. Спробували свої сили в розгадуванні народних загадок на кмітливість. Ну, а яке ж українське свято обходиться без смаколиків? Щедрим був і наш стіл: і варениками, і дерунами, і млинцями, мед їли, та узваром запивали. Щиро дякуємо всім учасникам і батькам, які допомогли в організації свята.

За матеріалами Щербатюк Л.А.