Цікаве навчання наших вчителів

Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Вчителі іноземної мови Черкаської ЗОШ №7 Щербатюк Леся Анатоліївна та Хатнюк Світлана Володимирівна відвідали новий тренінговий курс Британської Ради «Викладання та навчання у важкі часи», який відбувся з 2 по 4 лютого у  м. Кракові. Цей захід проводився у рамках глобальної програми Британської Ради “Language for Resilience”(Мова для стійкості)

Головна мета запропонованого курсу – ознайомлення з можливими проявами наслідків травми, розуміння складної поведінки учнів під час війни, а також особливі методичні підходи у викладанні задля створення безпечного навчального середовища у класі.

Під час триденного навчального курсу, перебуваючи в дружній атмосфері серед 300 колег-однодумців з 230 шкіл 20 областей України, вчителі обговорювали надзвичайно складні теми, пов’язані з внутрішньо/зовнішньо переміщеними учнями,  ділилися своїм досвідом і відчуттями від викладання у складний воєнний час.

Вчителі вважають цей курс важливим та корисним як для себе, так і для всіх вчителів України, тож вже активно діляться отриманими знаннями з колегами: як ефективно допомагати собі та своїм учням бути стійкими до травм і нестабільності, як створювати травмо-чутливе навчальне середовище та керувати складною поведінкою, а також як зробити класні кімнати безпечнішим місцем для учнів у  школі.