День англійської мови

Новини, Шкільні новини

IMG_0295

Організація Об’єднаних Націй  проголосила  23 квітня  Днем  англійської мови. Вперше день англійської мови відзначили у 2010 році.

І цей день  був обраний не випадково. Саме 23 квітня народився видатний англійський драматург і поет Вільям Шекспір.

• Англійська мова – це мова науки, культури, дипломатії, спорту, авіації, засобів масової інформації, мандрівок…
  • Вона є також мовою  Інтернету, англійською записано 90 % всієї інформації, що зберігається в комп’ютерах.
  • Англійська мова має найбагатший словниковий запас – 500 000 слів.
  • І кожні 98 хвилин на світ з’являється нове англійське слово.
  • Більше 1 мільярда людей у всьому світі розмовляють англійською мовою! Це – кожен 7й житель нашої планети!

Тож, якщо ви хочете бути членом світового товариства, вивчайте англійську мову!

Учні нашої школи також долучились до святкування Дня англійської мови.

Глядачі першого та другого класу із задоволенням аплодували юним акторам 3-Б,  переглянувши театралізовані постановки улюблених казок «Little Red Riding Hood» («Червона шапочка») та «Cinderella» («Попелюшка»). А  постановниками і режисерами вистав були вчителі   О.А. Чумак та  Л.А. Щербатюк. Спробували свої сили у акторському мистецтві і учні 2-Б, підготувавши сценку з підручника “Пригоди слоненятка” .

Учні 6-Б класу випробовували свої знання, розгадуючи вікторину «Around Britain» («Про Великобританію»). А ще вони переглянули документальний фільм про життя і творчість Вільяма Шекспіра.

А п’ятикласники відвідали багато пам’яток Англії,  здійснивши відеоподорож по батьківщині англійської мови.

Десятикласники підготували інформаційні п’ятихвилинки про День англійської мови.

Учні 9-Б, 9-М, 10-А, 11-М дізнались багато нового із історії виникнення та розвитку англійської мови, вивчили цікаві факти про англійську мову, ставши учасниками імпровізованих прес–конференцій «Did You Know? Interesting and fun facts about English!».

Багато учнів школи взяло участь у вікторині «Amazing Facts about the English Language!» («Вражаючі факти про англійську мову!»). Найактивнішими учасниками стали: Літвінов Р., Валах А., Прокопенко Д., Кухоль А., Корсун А. ( 7 – А), Степнова Д., Красота Н., Подгорнов С., Мудра В., Зав’ялов Є. (9 – М), Мусієнко А. (5-Б), Шувалова Євгенія (5-А).

Більше фото у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.