День Героїв України

Для учнів, Новини, Шкільні новини

23 травня відзначають свято на честь українських борців за свободу і незалежність – День Героїв.

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято – День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу, волю та територіальну цілісність. Це горде й одночасно сумне свято – багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни. Ми не маємо забувати про них. Маємо вшановувати їх подвиг не лише цього дня, а щодень. Молитися за їх душі та допомагати тим, хто захищає нашу країну.

З нагоди відзначення Дня Героїв учні школи хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за наше сьогодні. Під час хвилин спілкування ще раз проговорили наскільки важливо допомагати нашим захисникам. Протягом тижня учні старших класів відвідають музей АТО.