Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа безпеки

З 15 до 21 травня 2023 року в школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня класними керівниками та вчителями школи було проведено різні заходи. Учителі 1-х класів провели вікторину «Знай і вивчай правила дорожнього руху» долучивши до цього працівників патрульної поліції. Учні 4-х класів взяли участь у вуличному марафоні «Дорожні заходи та їх значення». Класні керівники 2 та 3 класів відпрацьовували практично навички безпечної дороги додому через пішохідний міст. Вчитель предмета «Основи здоров’я» провела тестування з учнями 6-7 класів з правил безпеки дорожнього руху. 17 травня для усіх учнів школи було проведено єдиний урок «Безпечна дорога додому» використовуючи для цього методичний посібник з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Учні 8-11 класів долучились до розроблення соціальних відеороликів «Безпека країни очима дітей» або «Безпечна дорога додому». На уроках «Захист України» вчитель Людмила Кумечко відпрацьовувала з учнями навички надання першої домедичної допомоги постраждалим в наслідок ДТП.

Проводити такі тижні вкрай необхідно в навчальних закладах. Оскільки дуже часто потерпілими внаслідок дорожньо-транспортних пригод стають діти. Щоб уникати травмування потрібно дотримуватись правил безпеки.