День гідності та свободи у 8-Ф класі

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

День гідності сьогодні – дата тривожна й горда водночас.

Під час класної години у 8-Ф класі обговорили з дітьми, що таке гідність, дібрали асоціативний кущ до цього слова; обговорили, коли і чому почали відзначати цей день. Переглянули з дітьми відео, під час якого віртуально відновили ланцюжок подій, що передував цьому дню. Подискутували про те, в якій країні хотілося би жити кожному і що для цього можемо зробити. Насамкінець почали створювати листи, у яких напишемо, які гідні вчинки будемо намагатися робити протягом року задля якнайшвидшої перемоги України у війні та популяризації її традицій.

Вшанували всіх загиблих і під час революцій, і під час війни, яка триває зараз, хвилиною мовчання… Україна – нація гідних, гордих і непереможних! Слава Україні й українцям!